"smysl života je život sám..."


Křišťálová terapie |  Čištění čaker pomocí kyvadla, hand drumu, šalvěje |  Masáž, křišťálová terapie, svíce, povídání  |  Šamanský léčivý obřad |  Terapie duše

Křišťálová terapie, povídání

Za pomoci sedmi velmi čistých horských křišťálů, zbroušených ve tvaru Květu života a za pomoci jednotlivých barev příslušejících k jednotlivým čakrám je roztočí a roztančí a připraví tělo do vyšších vibrací, ve kterých probíhá léčení na úrovni fyzické, psychické i na úrovni jemněhmotných těl.

Těchto sedm horských křišťálů, které vnímám jako živé bytosti, přenáší energii a vytváří harmonii mezi tělem a duší. Otevírá energetické dráhy – čakry, přes které se nabíjí životní energie. Pomáhá otevřít spirituální kanály, které jsou potlačeny hlukem světa a neustálým shonem.

Mé doporučení pro tuto formu léčení je:

- když se člověk cítí unavený a bez energie

- v období stresu a řešení složitých situací

- preventivně, když chce zůstat zdravý

- když dočasný stav těla prožívá oddělenost od duše a člověk stoná v nemoci jak fyzické, tak psychické

- když chce člověk žít naplněný, láskyplný a radostný život a pro sebe úspěšný život a to jak v oblasti vztahů - sám se sebou,     partnerem, partnerkou, dětmi, rodiči, přáteli, kolegy, ale i při studiu nebo ve své práci.

- když chce rychle zregenerovat, odpočinout si nebo se meditativně ztišit a ponořit se do sebe samého

Příznivý účinek horských křišťálů je podpořen důvěrou každého, který se při léčbě zaměří na lásku a léčbu svého těla a duše.

Tato terapie se dá kombinovat a je velmi vhodná s jakoukoliv jinou mnou nabízenou terapií či masáží nebo se dá použít samostatně.

Čas  trvání samostatného léčení - terapie + povídání - 60 minut /  1.000 Kč

Cena k jednotlivým masážím, terapiím – 30 minut / 600 Kč

 

Těším se s Vámi na naše společné prožitky a krásnou práci.

S láskou Mirka Resslerová

Rezervace na tel. +420 777 557 823    mirkaresslerova@gmail.com

 
 

Aktualizováno: 13.01.2024