"smysl života je život sám..."


Očista prostorů od negativních energií

V každé bytě, domě, pozemku, místě  se časem nashromáždí velké množství negativní energie ve formě nižších vibrací - nižších astrálů. 

Ty mohou souviset právě se zbloudilými dušemi. Nebo se mohou shlukovat okolo lidí, kteří je sami produkují svými negativními myšlenkami či negativními emocemi. Podle toho se s lidmi cítíte lépe nebo hůře, odvíjí se to také od toho v jakém vibračním poli se právě nacházíte.
 
Tyto negativní energie vznikají v důsledku dlouhodobě trvajících negativních myšlenek, sebelítostivých stavů a permanentních stavů úzkostí a strachů, které se mohou zdržovat na konkrétním místě doma, venku nebo přímo na člověku.
A přitom si tato vskutku nepříjemná zákoutí vytváříme někdy sami už jen dlouhodobou špatnou náladou a nižších vibrací přibývá. 
 
Samozřejmě existují přirozeně negativní zóny, ale většinou se jedná o místa, kde se stalo něco zlého, o místa prokletá  a  podobně. Na těchto místech zůstává energie plná bolesti, strachu, zloby, nenávisti, pomstychtivosti, zoufalství. Ve většině případů zde zůstávají i duše mrtvých, kteří si „nevšimli“ že už umřeli a dál zde zůstávají. 
 
Když žijeme v energeticky zamořeném prostředí, nemáme možnost objektivně vnímat stav svého těla, zdraví, ani vztahy kolem nás v rodině.
 
Čím více jsme pozorní k energetice místa, kde pracujeme, odpočíváme a bydlíme, tím je vyšší náš vlastní energetický potenciál – náš vyšší vibrační potenciál. 
 
Myšlenky a emoce jsou čistější a jasnější, události a lidé, které přitahujeme, jsou pozitivnější, méně se unavujeme a jsme tvořivější. Naše vztahy jsou jednodušší a pohodlnější. Máme možnost správně hodnotit to, co nám Vesmír posílá do cesty.
 
Je spousta způsobů, jak je možné udržovat prostor v energetické čistotě.
 
Základem však zůstává odklonit případné geopatogenní zóny, vyčistit karmické zatížení místa, kde budova stojí, vyčistit energii pro případných neshodách nebo konfliktech., neutralizovat to dusno, které vzniká po rozbujelých emocionálních jednáních, po pobývání v prostoru zoufalých, rozhořčených či nemocných lidech. Harmonizovat můžeme jen to, co je naladěno na pozitivní vibrace. 
 
Někdy se stane, že duše, která opustí hmotné tělo, neopustí tento svět- její pouto k majetku, rodině či závislosti na světských záležitostech ji nedovolí odejít. Některé duše pak neodejdou, protože nechtějí, jiné pak proto, že to prostě neumějí.
 
 Máte pocit, že ve vašem nejbližším okolí je duše, která nemůže odejít, nebo se necítíte někde dobře, nemůžete spát, máte zdravotní problémy? 
 
Provedením očistných či neutralizujících rituálů a obřadů je možné místo a prostor převibrovat do jiných frekvencí.
 
Prostřednictvím duchovní techniky komunikace s naděly, nanebevzatými mistry a pomoci kamenů a křišťálů, lásky a světla pomůžu takto zbloudilým duším z našeho světa odejít do světla a očistím váš prostor od negativních energií.
 
Cena této služby je 50 kč m2 + doprava.
V případě, kdy je potřeba odvádět zbloudilou duši, duše + 1.500 kč. 

Aktualizováno: 20.11.2015