"smysl života je život sám..."


Profil

 

… vítám Vás ve světě terapií, poradenství ve způsobu stravování, poradenství ve výběru vhodných vitamínů šité přímo pro Vás na míru z odběru krve, ve světě léčení křišťály, světě masáží a hlavně cesty sám k sobě . . . 
 
Na těchto stránkách naleznete kromě akcí jako jsou semináře, přednášky, Rodinné systemické konstelace , pobyt u moře  i několik druhů masáží a masážních technik, terapii duše, regresní terapie a terapie odstraňující psychosomatické blokády, léčení včetně léčivé čakrové křišťálové terapie, reflexní terapii lymfatického systému, poradenství ve výživě, poradenství homocysteinu, poradenství celistvé.
 
Součástí mé práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a zbloudilých duší.
 
Mám dva okouzlující, dospělé syny Tomáše a Filipa, kteří jsou mou součástí a mám je nesmírně ráda a v začátcích byli mými pokusnými modely, za což je obdivuji. Součástí mého života je dnes již i můj vnouček Mateo, který mě obohacuje svým vnitřním světem a svojí bezprostředností. 
 
Narodila jsem se mým dvěma skvělým učitelům, hodně sportovala, četla, pozorovala. Vystudovala jsem ekonomickou školu, zahraniční obchod a po 11-leté praxi jsem pocítila, že mě tato práce nenaplňuje. A to byl ten moment, kdy jsem se začala zabývat lidským tělem, začala objevovat tajemství jeho fungování a nacházela jsem nové a nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, v tvořivosti, v radosti a hlavně v bezpodmínečné lásce a byti. A hlavně v přijetí situací v mém životě. tak jak jsou, bez hodnocení a posuzování a to s největší pokorou a vděčností. 
 
Profesionálně se masážemi , později přibyly i terapie a léčení a poradenství,  zabývám od roku 2004, kdy jsem absolvovala intenzivní masérský kurz v Rožnově pod Radhoštěm a dále se profesně rozvíjela u předních českých i zahraničních lektorů, jejichž seznam by byl opravdu dlouhý a ne všichni si přejí být zveřejňováni, což respektuji.
Sebevzdělávání - učení se a vyučování nikdy nekončí a to je na životě to, co mě baví
 
Mou láskou je cestování a poznávání jiných kultur. V roce 2009 jsem absolvovala cestu do Brazílie, kde jsem se při rituálech, spojených s popíjením posvátného nápoje Ayahuasca, dostávala do vysokých stavů rozšířeného vědomí a léčila se. Těchto zkušeností využívám individuálně při své práci. V roce 2017 jsem při svém pobytu ve Švédsku dopsala o této cestě knihu, kterou  je možné si objednat na stránkách. 
Záměr mých cest byl vždy objevitelský. Každá cesta do Egypta, Thajska, Kambodže, Srí Lanky, Brazílie, na Filipíny, do Švédska mě něčím velmi obohatila. Jsem za to nesmírně vděčná, i když ne vždy to pro mě bylo v tu chvíli příjemné a jednoduché a hodně často jsem byla okolnostmi nucena překročit svoji komfortní zónu.
 
Alternativní centrum Cestou životem v Uherském Hradišti vzniklo jako přirozené pokračování mého tříletého působení v centru Harmonie v Ostravě, v letech 2009 - 2012,  kde jsem poznala spoustu krásných lidí a přáteli zůstáváme i dnes. Při této práci jsem zjistila, že právě propojování lidí je mé poslání a naplnění a že chci sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se mi moc hezky daří při seminářích, přednáškách, Systemických konstelacích, léčení a  individuální práci v terapiích.
 
Způsob práce s lidmi se stále vyvíjí a záběr rozšiřuje, protože mým záměrem je dívat se na člověka celistvým pohledem, kde všechno souvisí se vším a všechny stavy těla jsou propojeny s tím, jak myslíme, co do sebe dáváme a jak se svým fyzickým tělem zacházíme.
 
Z mé práce přirozeně vyplynulo, že tělo vnímám celistvě a pokud dlouho stoná, je potřeba ho podpořit a vyzdravět nejen na úrovni psychiky a jemněhmotného těla, ale i na úrovni fyzického těla.
 
Ke své práci používám pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si vyrábím, součástí mne jsou i vykuřovadla a šamanský buben.
V obchůdku, který je součástí  krásného místa, si můžete zakoupit výrobky mnou vyrobené i výrobky mých přátel.  V nabídce jsou šperky léčivých archandělů, lapače snů,  energetické a léčivé obrazy, andělské, vílí, esejské a elfí oleje, ručně dělané tělové a ušní svíce, hojivé masti.
 
Pokud Vás cokoliv zaujalo, kontaktujte mě, ráda Vás uvidím a pomůžu vyřešit skrze mě Váš problém nebo se s vámi ráda setkám na některé z mých akcích.
 
Jestliže se stane, že hovor nepřijímám, je možné, že zrovna pracuji. Zavolejte mi tedy znovu, o něco později  nebo napište sms, mail. .
 
S láskou
 
Mirka
 
 
tel.: +420 777 557 823
 
email: mirkaresslerova@gmail.com
 
fb: mirka resslerova

Aktualizováno: 13.05.2020