"smysl života je život sám..."


Olejová masáž |  Baňkování |  Dornova metoda |  Celulitidová baňková masáž |  Ušní a tělové svíce |  Dikša |  Individuální konstelace

Celulitidová baňková masáž se zábalem

Celulitida vzniká tak, že tukové buňky v našem těle se rozruší a nemohou vykonávat své normální funkce.Tato skutečnost pak vede k tomu, že se vytváří efekt pomerančové kůže. Nejčastěji se objevuje na zadní straně stehen a zadečku, ale najdeme ji i na předních částech stehen.

V současnosti trpí různými formami celulitidy přibližně 80% žen. K rozrušení tukových buněk dochází z různých důvodů. V největší míře za to mohou toxické látky, které naše tělo přijímá při nesprávném stravování.Větší náchylnost k celulitidě mají také ty z nás, které trpí špatným krevním oběhem.

Účinná pomoc

Pokud tedy vyrážíte do boje proti celulitidě, chcete si zpevnit své problémové partie, zmenšit obvod svých stehen, dopřejte si celulitidové baňkové masáže se zábalem.

Masáž začínám jemnou lymfodrenáží v tříslech dolních končetin, čímž nastartuji správný odtok lymfy. Poté vedu jemnými tahy baňky po dráze lymfy,čímž dochází k uvolnění. Následně nanesu proticelulitidový krém se skořicí na bylinné bázi s thermo-efektem a přiložím fólii. Nechám působit 15 minut a poté jemnými tahy zbytek krému vmasíruji do pokožky. Vše opakuji i ze zadní strany stehen.

Výrazné zlepšení se projeví již po šesté masáži v týdenních intervalech. Následně - jako udržovací, doporučuji pravidelně 1x do měsíce.

Též doporučuji pravidelný příjem tekutin ve formě neperlivých vod, bylinné čaje, stabilní a přiměřený tělesný pohyb, omezení konzumace soli a alkoholu.

90 minut / 1.000 Kč

Aktualizováno: 17.08.2020