"smysl života je život sám..."


Olejová masáž |  Baňkování |  Dornova metoda |  Celulitidová baňková masáž |  Ušní a tělové svíce |  Dikša |  Individuální konstelace

Ušní a tělové svíce

Ušní svíce

Ušní svíce jsou účinnou metodou přírodní léčby. Vyrábí se ručně, ze směsi čistého včelího vosku, parafínu a přírodní tkaniny. Svíce se používají při léčbě i prevenci migrén, bolestí hlavy, zubů, únavě, stresu, nespavosti, při nachlazení, ucpaných dutinách, očních potížích, hučení nebo šumění v uších, na pročištění lymfatického systému od hrudního koše směrem nahoru a na pročištění dutin a uší.

Svíce se aplikují do obou uší. Hoření jedné svíce trvá cca 10-15 minut. Frekvence použití je individuální, dle důvodu použití. Při obtížích je možno opakovat proceduru i po 3 následující dny po sobě. Jako prevenci proti výše zmíněným obtížím aplikujeme 1x měsíčně.

30 minut / pár / 400 Kč . . . . cena je včetně masáže okolí uší a krční páteře

Tělové svíce

Čištění lymfatického systému, odstraňování spasmusů, bolestí obratlů a problémů do hloubky, otoky, záněty

Pokud se cítíme unaveni, může to být následkem velkého fyzického vypětí, ale také to může znamenat, že máme oslabenou imunitu a tím i celý lymfatický systém. Proto, abychom opět rozpohybovali lymfu a zvýšili tak přirozenou obranu organismu, používáme tělové svíce. Pro vyčištění lymfy břicha a dolních končetin aplikujeme svíčku do pupečního otvoru. Lymfa pak začíná opět odvádět škodlivé zplodiny z našeho organismu.

15 minut / 200 Kč . . . . aplikuje se lokálně na dané místo

Obě tyto dvě metody působí na jemněhmotných tělech a upravují energetii člověka

Aktualizováno: 17.08.2020