"smysl života je život sám..."


Marmova terapie |  Medová masáž |  Olejovo - solná masáž |  Reiky masáž |  Zábaly |  Hlubinná regresní terapie |  Lávové kameny

Medová masáž

...a budete si medit

Medová masáž je právem nazývána detoxikační masáž. Vyzkoušejte si účinky této znovuobjevené staré lidové metody s dvojím účinkem.

Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž odstraňuje takzvaným pumpováním z organizmu toxiny-jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což má za důsledek vznik různých nemocí.

V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, která ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů se může medová masáž podílet na jejich vyléčení. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxinů nám umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí.

Medová masáž silně oživuje organizmus. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu.

Medová masáž je také velice účinná při typických civilizačních nemocech – např.: alergiích, revmatizmu, žaludečních a střevních poruchách, plísňových onemocněních střev, pokožky a orgánů,bolestech hlavy, chronické rýmě, nespavosti, nervových poruchách, depresích, jaterních a ledvinových nemocech, ženským nemocech, stavech po operacích aj.

Právem ji můžeme říkat, že je to SLADKOST, KTERÁ POMÁHÁ.

Vhodná je kombinace s detoxikačním přístrojem.

Pro začátek je dobré absolvovat kůru v rozsahu 10 aplikací 1x týdně, později už jen udržovat 1x měsíčně.

Medová masáž 60 minut / 800 Kč

Medová kůra v rozsahu 10 aplikací 60 minut / 700 Kč

 

Aktualizováno: 27.09.2018