"smysl života je život sám..."


Marmova terapie |  Medová masáž |  Olejovo - solná masáž |  Reiky masáž |  Zábaly |  Hlubinná regresní terapie |  Lávové kameny

Olejovo-solná, peelingová masáž

Masáž olejem a solí je naprosto výjimečná a v našich končinách nepříliš často prováděná. Nejprve se na tělo nanese dostatečné množství vysoce kvalitního oleje a potom se do něj vtírá Himalájská sůl, čímž se rapidně zlepšuje stav kůže – tzv. peelingový efekt. Sůl vytváří silný osmotický tlak, který způsobuje neutralizaci kyselin, které mohou být následně vyloučeny jako odpad. Jemně stimuluje a povzbuzuje tělo k naprostému uvolnění, což je předpokladem ke zbavení se stresu a znovuobnovení sil.

Co se tělesných pocitů týče, je olejovo solná masáž naprosto unikátní. Olej se před nanesením nejprve zahřeje a poté se rovnoměrně rozetře po celém těle. Na řadu přichází sůl rozmělněná na jemný prášek, která se táhlými pohyby vtírá do kůže.

Tato masáž je často doprovázená pocitem intenzivního odpočinku, uvolnění a rapidního nástupu vitality. Zvýší se cirkulace krve, stejně tak jako metabolismus. A nejen to. Specialitou této masáže je relaxace tělesná a zároveň i duševní. Vše racionální je zatlačeno do pozadí a co zůstává je jen náhlý pocit klidu a odevzdání se vlastnímu já.

Vynikajících výsledků se dosahuje použitím přístroje po masážích, protože je rozpohybován lymfatický systém a odvod odpadních látek a toxinů je intenzivnější. Zvlášť vynikající je kombinace s medovou masáží, ale ne současně.

 

Celé tělo   120 minut / Kč 1.800,-                    

 

Aktualizováno: 27.09.2018